DOPRAVA A PLATBA

Úvod DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA


Jako dopravce využíváme Českou poštu a kurýra PPL. Objednávky jsou vždy kvalitně zabaleny a chráněny proti poškození během přepravy. Zboží zasíláme nejpozději následující pracovní den od přijetí objednávky (v případě bankovního převodu zasíláme zboží okamžitě při obdržení platby). Pokud objednáte množství, které nebude skladem, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

 

Doporučeně

Česká pošta - Doporučeně: 89Kč
Zboží je zasíláno jako doporučená zásilka nebo doporučený balík. Dodací lhůta u tohoto typu zásilky je většinou 3-5 pracovních dní od podání. Jedná se o rychlou a levnou službu. Pouze pro objednávky do 2000Kč.

 

Balík na poštu

 

Česká pošta - Balík na poštu: 115Kč
Zboží je zasíláno na Vámi zvolenou poštu. Dodací lhůta je následující pracovní den od podání. Zboží si tak budete moci vyzvednout na své poště do dvou pracovních dnů. POZOR tento typ zásilky není doručován přímo k Vám domů, ale pouze na Vaši poštu. U tohoto způsobu dopravy akceptujeme pouze platbu předem.
Při objednávce nad 2000Kč - DOPRAVA ZDARMA!


Balík do ruky


Česká pošta - Balík do ruky: 120Kč
Česká pošta garantuje dodání tohoto balíku následující pracovní den od podání (od objednávky obdržíte zboží do dvou pracovních dnů). Zboží Vám bude zasláno na uvedenou adresu, pokud nebudete na adrese zastiženi, je možné si zboží vyzvednout do 7 dní na pobočce pošty.
Při objednávce nad 2000Kč - DOPRAVA ZDARMA!Přepravní služba ZÁSILKOVNA: 79Kč
Zboží je zasíláno na Vámi zvolené výdejní místo.
Veškerá výdejní místa Zásilkovny naleznete zde. Na výdejním místě budete mít objednávku připravenou nejpozději třetí pracovní den. POZOR tento typ zásilky není doručován přímo k Vám domů, ale pouze na Vámi zvolené výdejní místo.
O připravení zásilky k vyzvednutí budete informování pomocí SMS a emailu.
Při nákupu nad 1000Kč - DOPRAVA ZDARMA! 

 

PLATBA:

Bankovní převod

Bankovním převodem - 0Kč
Fio banka:
2800129194/2010
Při převodu je pouze nutné uvést číslo Vaší objednávky jako variabilní symbol (číslo objednávky Vám přijde v potvrzujícím emailu). Jakmile bude částka připsána na náš účet, okamžitě Vámi vybrané a objednané zboží vyexpedujeme. Tento způsob je zdarma a prodejce jej doporučuje.

 

Platba dobírkou ČP - 45Kč
 Zboží zaplatíte při převzetí - pouze v hotovosti.
Doporučujeme mít nachystanou alespoň přibližnou sumu. Zboží takto placené expedujeme nejpozději následující pracovní den. Tento způsob je však zpoplatněn kvůli cenám nastaveným Českou poštou.


 

Platba dobírkou ZÁSILKOVNA - 35Kč
Zboží zaplatíte při převzetí - pouze v hotovosti.
Doporučujeme mít nachystanou alespoň přibližnou sumu. Zboží takto placené expedujeme nejpozději následující pracovní den. Tento způsob je však zpoplatněn kvůli cenám nastaveným přepravní službou ZÁSILKOVNA.

 


Uložit

Copyright 2015 - 2019 © dn.cz