VŠE O NÁKUPU

Úvod VŠE O NÁKUPU

Zde naleznete veškeré informace týkající se nákupu v našem eshopu DobrýNůž.cz. V případě, že zde nenaleznete potřebnou informaci, nebo vám nebude něco jasné, můžete se na nás kdykoli obrátit pomocí emailu: info@dobrynuz.cz    


Doprava a platba

V této sekci si můžete prohlédnout přehlednou nabídku jednotlivých dopravců, které můžete při objednávce zvolit. Stejně tak se můžete podívat jakým způsobem můžete objednávku zaplatit. Naleznete zde informace o cenách, době doručení a další informace související s dopravou a platbou našeho eshopu.    


FAQ

Pod touto zkratkou, která pochází z angličtiny (fast answer question) naleznete nejčastější otázky našich zákazníků a samozřejmě také odpovědi. Pokud vás tedy zajímá něco, co souvisí s nákupem, můžete se podívat do této sekce a možná tam najdete odpověď na svou otázku.    


Sledování zásilky

Pomocí této stránky můžete sledovat svou zásilku a připravit se tak na její doručení.    


Reference

Tady se můžete podívat na recenze našeho eshopu od zákazníků, kteří již u nás nakoupili. Jedná se o výpis hodnocení z nezávislého portálu Heuréka.cz. Pokud by vás zajímalo veškeré hodnocení našeho obchodu, můžete se na recenze podívat přímo na Heuréce.    


Obchodní podmínky

Zde naleznete kompletní soupis podmínek, které platí pro nákup v našem eshopu. Z důvodu složitého právního systému v ČR, jsou obchodní podmínky poměrně dlouhé a jedná se o nezáživné čtení. Ve zkratce vám tak můžeme říci, že nám jde především o spokojené zákazníky a tak uděláme vše pro to, abyste byli s nákupem u nás co nejspokojenější. Plně si uvědomujeme, že spokojený zákazník se k nám může vrátit a tak se v obchodních podmínkách nemusíte bát něčeho, co by vás mohlo jakkoli poškodit.    


Reklamační řád

Přesto, že prodáváme pouze zboží s ověřenou kvalitou, může se vyjímečně něco pokazit. V této sekci pak naleznete veškeré informace potřebné pro reklamaci zboží. Případnou reklamaci se snažíme vyřešit co nejdříve a to vždy k vaší plné spokojenosti.    


Vrácení zboží

Všichni naši zákazníci mohou bez problému využít 14-ti denní lhůtu pro odstoupení od smlouvy a mohou zakoupené zboží bez udání důvodu vrátit. V této sekci naleznete doporučený postup pro případ, že byste chtěli této možnosti využít.

 

Copyright 2015 - 2019 © dn.cz